Operator Facturare

Loc de munca publicat de compania: Humangest Romania

Domeniu: Alte domenii

Data publicarii: 16.02.2017

Angajam pentru unul dintre clientii nostri persoane pe pozitia de Operator Facturare.

Responsabilitati principale:
- Emiterea avizelor de marfa;
- Intocmeste borderoul pentru comenzile care se expediaza prin firmele de curierat;
- Intocmeste borderoul zilnic de transport in vederea determinarii volumului de marfa ce trebuie livrat;
- Aloca comenzile de picking catre terminale;
- Emiterea si inregistrarea facturilor.

Cerinte:
- Experienta de 1 an in domeniu;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Responsabilitate si corectitudine.
Oferim:
- Pachet salarial motivant + Bonuri de Masa;
- Transport spre locatie de la Metrou Gorjului;

Program de lucru: L-V 8:00- 17:00.

Localitate
Romania, Ilfov, Clinceni