Consilier Vanzari Bucuresti

Loc de munca publicat de compania: UPA Solutions

Domeniu: Comert si Retail

Data publicarii: 08.12.2016

Responsabilitati:
- Intampinarea si informarea clientilor;
- Aprovizionarea rafturilor din magazin;
- Realizarea inventarului;
- Depozitarea si manipularea marfii;
- Mentinerea curateniei raioanelor.

Cerinte:
- Orientare si deschidere catre client;
- Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
- Responsabilitate si seriozitate;
- Capacitate de adaptare si comunicare.

Beneficii Oferite:
- Pachet salarial atractiv;
- Bonuri de masa;
- Program de lucru flexibil.

Locatii: Piata Sudului, Colosseum

Localitate
Romania, Bucuresti,