Brutar - Piata Sudului

Loc de munca publicat de compania: UPA Solutions

Domeniu: Comert si Retail

Data publicarii: 07.12.2016

Responsabilitati:
- Fabricarea produselor
- Respectarea planului de producţie
- Verificarea produselor finite si diversificarea sortimentelor
- Asigurarea aranjarii, ordinii si curateniei in raion si rezerva
- Pregatirea produselor de vanzare in caz de nevoie
- Administrarea deseurilor si ambalajelor
- Participarea la inventar

Cerinte:
• Nivel minim de calificare: scoala profesionala de profil sau liceu
• Experienţa profesionala: minimum 1 an
• Calificare profesionala: obligatorie

Beneficii Oferite
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
- Tichete de masa
- Asigurare medicala
- Oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

Localitate
Romania, Bucuresti,