Junior Consultant Telesales - Partener ING

Loc de munca publicat de compania: Valoris Center

Domeniu: Call center si BPO

Data publicarii: 12.04.2019

Candidatul ideal

Oportunitatea ideala pentru persoane cu sau fara experienta, dinamice, orientate catre rezultat si dornice sa isi dezvolte o cariera de succes in domeniul financiar-bancar.

Te incurajam sa aplici daca:

• iti doresti un job stabil si interactiv, alaturi de o echipa entuziasta;
• esti o persoana serioasa, tenace si atitudinea pozitiva te insoteste pretutindeni;
• ai bune abilitati de comunicare si claritate in exprimare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• vei initia apeluri telefonice in vederea promovarii produselor bancare in randul clientilor din baza de date existenta;
• vei adresa intrebari pentru a intelege nevoile clientilor si vei oferi informatii relevante;
• vei oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile ING;
• vei vinde produsele si serviciile bancare, in randul clienţilor existenţi;

Pentru inceput vrem sa stii ca...

• ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru in intervale orare flexibile;
• participare la training-uri de specialitate care sa iti ofere toate informatiile necesare pentru a deveni un bun specialist in domeniul asigurarilor;
• oportunitati de implicare in concursuri motivationale si teambuilding-uri;
• performanta ta va fi remunerata in baza eforturilor individuale constante, cu salariu fix, tichete de masa si bonusuri pe masura realizarilor;
• abonament mediacal la o clinica privata;
Te asteptam in echipa!

Localitate
Romania, Bucuresti, BUCURESTI - mun.