Asistent Vanzari Showroom - Sibiu

Loc de munca publicat de compania: ALTA CONSULT

Domeniu: Vanzari

Data publicarii: 29.01.2019

Cautam Asistent Vanzari pentru clientul nostru, companie in domeniul comertului si serviciilor din Sibiu!

CANDIDATUL IDEAL:

-Studii superioare finalizate;
-Experienta in domeniul vanzari / retail constituie un avantaj;
-Cunostintele tehnice de specialitate in sfera materialelor de finisaje interioare (parchet, usi, ceramica – gresie, faianta – vopsele) reprezinta un avantaj;
-Atitudine proactiva, orientata catre client;
-Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
-Cunostinte de operare PC.

RESPONSABILITATI:

-Identificarea nevoilor clientilor in ceea ce priveste sfera finisajelor interioare;
-Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite solutii de amenajari interioare.

BENEFICII:

1. Salariu fix;
2. Bonuri de masa;
3. Bonusuri in functie de performante;
4. Mediu de munca placut;
5. Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

Localitate
Romania, Sibiu, Sibiu