Programatori IT cu experienta/studii superioare

Loc de munca publicat de compania: ALMAGESTO GIS

Domeniu: IT, Electronica si Telecomunicatii

Data publicarii: 19.11.2018

COMPANIE ROMENO ITALIANA
Care lucrase in domeniu Cartografie,
realizare si gestionare baze de date, cartare colectare date GIS, elaborare harti GIS,

caută IT cu experiență Qgis,Arcgis (limba C++, Python, Qt, SQL)
pentru recrutare,
salariu negociabil in functie de experienta si de performante

Descrierea jobului:
Realizarea,desvoltare aplicatie, in mediu de operare GIS (qgis in particular)

Cerinte:
• experienta in domeniu
• experienta minima in domeniu cad gis (limba Python, C++, Qt SQL ..constituie un avantaj)
• Limba Italiana - nivel mediu (constituie un avantaj)
• Limba Engleza

Trimite-ne C.V.-ul tau!

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti sector 3