Inginer proiectant structuri de rezistenta pentru constructiile civile si industriale

Loc de munca publicat de compania: Bugrid Engineering

Domeniu: Ingineri

Data publicarii: 23.10.2018

Descrierea postului: Inginer proiectant structuri de rezistenta.
Realizarea proiectelor in conformitate cu legislatia, normativele si reglemetarile in vigoare.
Pregatirea documentatiei tehnice pentru fazele de proiect: S.F. (studiu de fezabilitate), D.T.A.C. (documentatie tehnica pentru obtinerea autorizatiei), P.T.+D.E. (proiect tehnic + detalii de executie)
Coordonarea proiectelor cu specialitatiile de arhitectura si instalatii
Cerinte:
Studii superioare de specialitate: Facultatea de Constructii Civile, Industriale si Agricole
Persoana organizata
Comunicare si spirit de echipa
Cunoasterea unor programe de desen tehnic si calcul structural.
Reprezinta un avantaj cunoasterea programului de desen: Nemetschek Allplan si/sau Tekla Structures
Beneficii:
- Salariu motivant
- Prime si bonusuri in functie de performanta
- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si ambitios
- Training-uri pentru programe specifice activitatii de proiectare
Asteptam CV-urile voastre la adresele de e-mail: bugrid.engineering@gmail.com

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti