Manipulant Marfuri

Loc de munca publicat de compania: GFR

Domeniu: Transport, Logistica si Operare utilaje

Data publicarii: 14.09.2018

Cautam colegi pentru posturile vacante de Manipulant Marfuri la Depozitul CFR din Chitila.

Descrierea postului:
- activitati de incarcare/ descarcare a produselor in cadrul depozitului
- participa la pregatirea pachetelor de produse a fi incarcate in masini
- participa la efectuarea curateniei in depozit

Beneficii:

-decontare transport

-tichete de masa

-bonus lunar

-prime de vacanta de Paste si Craciun

-diverse beneficii prevazute in contractul colectiv de munca

Localitate
Romania, Ilfov, Chitila
Salariu
450 EUR