Muncitori ne-calificati - Anglia

Loc de munca publicat de compania: AM4PM Ltd.

Domeniu: Muncitori Necalificati

Data publicarii: 05.09.2018

Selectam candidati pentru depozite din zona Londrei ! Munca se incepe imediat, iar candidatii nu trebuie decat sa cunoasca limba engleza la nivel mediu, sa fie apti de munca si seriosi.
Responsabilitati :
- manipularea marfurilor
- mutarea bunurilor si produselor
- selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
- orice alte responsabilitati cerute de superiori.

CERINTE JOB:
- se accepta barbati, femei si cupluri (prieteni sau sot-sotie);
- nu este necesara nici un fel de experienta;
- se ofera pregatire inainte de inceperea muncii;
- nu este necesara nici un fel de calificare;
- se cer cunostiinte de limba engleza (nivel mediu);
- personalitate prietenoasa si devotament in munca;
- dorinta de castig foarte mare, incredere in fortele proprii.

SE OFERA:
Salariul de la 8 Lire / ora .
Salariul va fi platit saptamanal, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca.

Ore suplimentare:
In cazul finalizarii sarcinilor de lucru inaintea termenului de munca stabilit (8 ore/ zi), angajatului i se poate oferi optiunea de a face ore suplimentare, plata putand ajunge pana la 13 lire/ora.
Programul este de :
- 8 ore/ zi x5 zile/sapt x 40 ore /saptamana
- 1 – 2 zile libere/ saptamana, in functie de ritmul saptamanal impus de dinamica business-ului.
Nu percepem comision!
Asiguram cazare si asistenta in vederea obtinerii actelor necesare pentru a munci in UK.
Pentru detalii va rugam sa ne lasati mesaj cu numele Dvs, varsta si nivelul de cunoastere al limbii engleze sau ne puteti contactati la tel : +447533756868 / +447554230371 sau pe numarul de Whatsupp : +447495319490.

Localitate
United Kingdom, West Midlands, London
Salariu
1400 GBP