Firma Curierat - Angajam sofer / curier cat. B

Loc de munca publicat de compania: Micfloriada SRL

Domeniu: Transport, Logistica si Operare utilaje

Data publicarii: 10.08.2018

Agentia GLS SATU-MARE ofera pentru angajare post de curier. Se ofera salariu atractiv.

Responsabilităţi:
- recepţionează marfa
- pregătește marfa pentru distribuţie
- verificarea actelor de transport
- scanarea corecta a coletelor
- manipularea coletelor conform cerintelor

Cerinţe:
- responsabilitate, seriozitate
- sofer cu experienta minima 1 an
- atenţie distributivă
- experienţă ȋn manipularea mărfii - constituie un avantaj

Beneficii oferite:
- pachet salarial atractiv(începând de la 1800 lei)
- bonus de performanţă
- echipament de lucru
- mediu ambiant de lucru placut
- echipă motivata, tȃnără și dinamică

Program de lucru: Luni - Vineri
Satu Mare, Bd. Lucian Blaga

Localitate
Romania, Satu-Mare, Satu Mare
Salariu
1800 RON