Ingrijitori persoane in varsta Germania

Loc de munca publicat de compania: A&J PARTNERS

Domeniu: Alte domenii

Data publicarii: 29.05.2018

A&J Partners - suntem o agentie de recrutare si plasare a fortei de munca cu o pozitie stabila pe piata, cu experienta continua din 2005!
Angajam ingrijitori si ingrijitoare de persoane in varsta cu detasare in Germania. Asiguram transportul gratuit si o munca legala. Firma noastra nu percepe COMISIOANE sau alte TAXE ASCUNSE!

RESPONSABILITATILE TALE:
Ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave la domiciliu
Munci casnice precum: cumparaturi, curatenie, pregatirea meselor
Ingrijirea de baza a persoanei varstnice: toaleta, igiena corporala, baie
Asigurarea afmosferei placute si de buna dispozitie a persoanei bolnave

CERINTELE NOASTRE:
Sa ai experienta in ingrijirea persoanelor varstnice si bolnave
Sa fii o persoana:
- rabdatoare
- empatica
- comunicativa
- implicata
- corecta
- cinstita

OFERIM:
Salariu atractiv
Munca legala
Oferte de munca verificate
Cursul gratuit de limba germana online
Organizarea deplasarii
Date flexibile de plecari
Acoperirea costurilor de deplasare
Cazare și masa
Sprijinul coordonatorilor nostri 24/24
Plata salariului la termen

MODALITATI DE APLICARE
e-mail: contact@ajpartners.pl

Localitate
Romania, Dolj,