Dispecer

Loc de munca publicat de compania: foodpanda

Domeniu: Call center si BPO

Data publicarii: 17.05.2018

Descrierea companiei

foodpanda is the largest and fastest developing online food ordering service in Romania, which is part of Delivery Hero with presence in 50+ countries in Europe, Asia, Middle-East and Africa. We are employing more than 3000 people world-wide, and they are the most important part of our success.

Responsabilitati

Coordonarea echipei de curieri
Transmiterea, monitorizarea si urmarirea finalizarii comenzilor
Raportarea periodica a activitatii catre managerul de departament
Introducerea datelor operationale in sistemul informatic
Rezolvarea eventualelor probleme ce pot aparea la livrarea comenzilor

Cerinte

Minim studii liceale
Disponibilitate la program de lucru in weekend (1 cu 1 liber)
Atentie la detalii
Abilitati foarte bune de comunicare
Amabilitate, empatie si calm
Orientare spre lucrul in echipa
Operare PC - cunostine pachet Microsoft Office
Experienta nu este necesara, insa orice experienta in relatiile cu clientii este un plus

Beneficii

Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei
Mediu de lucru placut
Decont abonamente transport
Voucher zilnic de reducere pentru comenzile de mancare prin foodpanda
Contract pe perioada nedeterminata
Beneficiile financiare le vom discuta la interviu

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti