Agent Telemarketing

Loc de munca publicat de compania: VALORIS HR

Domeniu: Marketing si PR

Data publicarii: 16.05.2018

Pentru unul dintre partenerii nostri, un important dealer autorizat auto, recrutam un Agent Telemarketing.

Responsabilitati:

- Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile pentru pachetele de service ;
- Stabilirea si imbunatarirea relatiilor cu clientii;
- Negocierea si tratarea obiectiilor in vederea vanzarii serviciilor companiei;
- Inregistrarea si/sau actualizarea in sistemele informatice a datelor clientilor;

Cerinte:
- Excelente abilitati de comunicare si negociere;
- Experienta anterioara in vanzari directe, telemarketing, telesales constituie un avantaj;
- Orientare catre client;
- Entuziast, spirit de echipa, persoana cu atitudine pro-activ si orientata spre rezultate;
- Cunostinte medii de operare MS Office;
- Capacitate de gestionare a timpului (anticipare/ planificare).

Oferta:
- salariul competitiv si masa de pranz

Localitate
Romania, Ilfov, Chiajna