Electrician automatizari

Loc de munca publicat de compania: EBC HR SOLUTIONS

Domeniu: Alte domenii

Data publicarii: 17.04.2018

EBC HR Interim recruteaza 4 Electricieni automatizari, pentru unul din clientii sai din Franta
Responsabilitati:
Realizarea tablourilor electrice (asamblarea elementelor dupa plan, realizarea cablajelor dupa schema electrica);
Activitatea este manuala, folosind surubelnite electrice si manuale;
Montarea tablourilor electrice alaturi de echipa in cadrul atelierului.

Cerinte :
Experienta relevanta de minimum 3 ani in realizarea de tablouri electrice;
Permis de conducere categoria B – reprezinta avantaj;
Limba franceza la nivel conversational – reprezinta avantaj.

Oferta:
Salariu fix;
Masina de serviciu.
Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un CV la acest anunt sau sa ne contacteze telefonic la numarul 0314070029

Localitate
Romania, Bucuresti,