SOFER TAXI ANGLIA-Fara experienta,Fara uk licence

Loc de munca publicat de compania: MARINA CREWING AGENCY

Domeniu: Transport, Logistica si Operare utilaje

Data publicarii: 13.04.2018

Descrierea jobului
-Companie de plasare de top din Anglia cauta 5 soferi
- 500 LIRE / SAPTAMANA
-pot aplica femei sau barbati

Descrierea jobului:
- contract cu durata nelimitata
- data inceperii: imediat, varsta min.25 ani
- consumul de alcool este strict interzis in masina si la cazare
- Angajarea se face in Anglia cu contract si plata tuturor contributiilor catre statul englez.

Cerinte
-cunostinte de limba engleza:Dispecerii vorbesc numai limba engleza
-carnet de conducere categoria B
-experienta de minimum 3 luni ca sofer
-este cinstit, serios, muncitor, sanatos si fizic puternic, punctual, politicos si ingrijit
Tel.:+40770 398 342(WhatsApp)

Localitate
United Kingdom, , CHELMSFORD
Salariu
2000 GBP