Reprezentant Vanzari in Anglia

Loc de munca publicat de compania: RMD Global LTD

Domeniu: Vanzari

Data publicarii: 27.03.2018

Esti o fire activa, ambitioasa si vrei sa castigi multi bani?Aici e locul tau!!!

TopJob UK recruteaza tineri intre 18-30 de ani pentru pozitia de Ambasador Produse Cosmetice de Lux in Anglia.

NU se plateste nici un fel de comision nici inainte de plecare si nici ulterior!

Profilul candidatului ideal:

-limba engleza la nivel conversational
- experienta in vanzari nu e obligatorie
- dorinta de a castiga multi bani
- persoane energice, comunicative, ambitioase, optimiste.

Descrierea jobului

Compania noastra va ofera un substantial pachet de beneficii:

-Biletul de avion este achizitionat de companie+primele 2 saptamani cazarea este gratuita;

- Garantia unui venit fix de 1500 lire/luna pentru primele 3 luni de munca;

- Posibilitatea unor castiguri cuprinse intre 3000 si 4000 lire/luna din comisioane avantajoase (20% - 30%) in functie de competentele voastre ;

-Bonusuri salariale in functie de target-uri;

-Compania va oferi in prima saptamana Training in Vanzari pentru initiere, perfectionare si obtinerea veniturilor substantiale;

-Training-uri de perfectionare a vanzarilor vor fi oferite saptamanal la cerere pe durata angajarii;

-Compania va oferi asistenta gratuita in obtinerea actelor necesare pentru a lucra in legalitate in Anglia;

- O echipa tanara, prietenoasa, cu care vei putea sa te distrezi in timpul liber.

Desfasurarea jobului
Locatia de desfasurare a activitatii va fi in magazine centrale sau in mall-uri luxoase din Anglia.

Activitatea zilnica consta in:

-Abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia;
-Promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii;
-Demonstratia produselor in shop-urile noastre;
-Incheierea vanzarii ca si scop final;
-Programul de lucru de 5/6 zile pe saptamana 8h/zi cu 45 min pauza de masa

Cazarea

-Primele 2 saptamani cazarea este GRATUITA, ulterior aceasta este asigurata contra sumei de 80 lire pe saptamana iar utilitatile sunt incluse si deduse din salariu;
-Casele companiei sunt spatioase, moderne si curate amplasate in vecinatatea locului de munca;
-Apartamentele sunt mobilate si includ echipamente si cablu TV, XBOX, acces la internet, precum si aparatura electrica necesara.

Localitate
United Kingdom, , London