Lucratori in depozite Anglia! Nu se solicita experienta! Se accepta si cupluri!

Loc de munca publicat de compania: Brilliant Recruitment

Domeniu: Muncitori Necalificati

Data publicarii: 30.07.2018

Ofertă de angajare - Muncitori în depozite din Anglia!

Nu se solicită experiență!
Nu se percep taxe sau comisioane de mediere!

Oferta este pentru femei, bărbați, cupluri, grupuri de prieteni!

Responsabilități la locul de muncă:
Ridicare, ambalare, încărcare și descărcare, transportul mărfurilor pe teritoriul depozitului, completarea facturilor și alte responsabilităţi legate de post.

Cerințe:
- Limba engleză la nivel conversațional;
- Seriozitate;
- Profesionalism;
- Disponibilitate imediată.

Beneficii:
- Contract de muncă full-time, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare
- Cazare asigurată contra cost
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar
- Salarizare cuprinsă între 7,50 și 10,00 lire pe oră, în funcție de nivelul de limba engleză, experiență, ture, schimburi

Cazarea este asigurata contra cost.

Relații la numerele de telefon: 0350/417794, 0757423949, 0773345679, 0770378936.
Program: Luni - Vineri, 09 - 17
E-mail:office@brilliantrecruitment.ro

Brilliant Recruitment - Alegerea ta!

Localitate
United Kingdom, ,
Salariu
1500 GBP