ASISTENT DE INGRIJIRE LA DOMICILIU, LONDRA, MAREA BRITANIE

Loc de munca publicat de compania: Alpenbest Limited

Domeniu: Medicina si Sanatate

Data publicarii: 26.02.2018

Cerinţe:

- Cunoasterea limbii engleze nivel mediu atat vorbit cat si scris
- Permis de conducere cat.B
- Abilitati de comunicare, sensibilitate si grija, dorința de a lucra cu persoane in varsta si cu nevoi speciale
- Experiența nu este necesara
- Candidatii preselectați trebuie sa efectueze un control de cazier judiciar, sa aduca doua referințe și CV in limba engleza

Descrierea postului:

Indatoririle ingrijitorilor la domiciliu includ:
Ingrijire si tratament igienic, asistenta cu ingrijirea personala in decursul zilei, dimineata si seara, pregatirea si servitul meselor in decursul zilei, curatenie, cumparaturi si alte sarcini domiciliare.

Compania ofera candidatilor:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariul mediu pe ora este intre 9.30-9.60 lire sterline pe parcursul perioadei de proba, dupa care salariul se mareste pana la 10.00 lire sterline/ora
- Perioada de pregatire asigurata de companie
- Masina de companie
- 28 de zile concediu platit
- Toti angajatii sunt inscrisi in sistemul de pensii din Marea Britanie

United Kingdom, Surrey, Kingston-upon-Thames, Walton-on-Thames