Vanzator-magazioner cu experienta domeniu auto-moto vehicule electrice

Loc de munca publicat de compania: S.C. MOTOREVOLUTION S.R.L.

Domeniu: Vanzari

Data publicarii: 13.02.2018

Candidatul ideal
Motorevolution isi extinde echipa. Cautam un coleg care sa administreze vanzarile la magazin - depozitul.
Daca ai lucrat in magazin-depozit cu piese auto moto ai sanse mari sa faci parte din echipa noastra.

Esti pasionat de partea tehnica auto-moto? Ai aptitudini in gasirea solutiilor? Esti o persoana activa si entuziasta? Ai o atitudine pozitiva? Iti place sa interectionezi cu oamenii si sa faci vanzari eficient?
Daca raspunsul la aceste intrebari este DA, atunci esti persoana potrivita care sa faca parte din echipa noastra.

Descrierea jobului
Sarcini:
- Vanzarea la magazin
- Administrarea stocului din magazin
- Verificarea functionalitatii piesei
- Gestiunea depozitului de piese de schimb ( noi si s.h.)
- Pregatirea comenzilor pentru livrare
- Mentinerea curateniei generale in depozit si exterior.

Asteptam Cv-ul tau.

Program de lucru: Luni – Vineri: 8:30– 17:00, Sambata: 9-15:00 ( cu Luni liber)
Salariu fix + bonus din vanzari

Descrierea companiei
MotoRevolution, firma de distributie piese de schimb pentru scutere, motociclete si vechicule electrice cu sediul in Oradea, Str. Ady Endre.
Activam pe piata din Romania de 10 ani si dorim sa extindem produsele si serviciile oferind o solutie cat mai buna clientului final si colaboratorilor.

Viziune

Viziunea MotoRevolution este de a fi lider pe pietele pe care activeaza în dezvoltarea unui sistem de franciză oferind solutiile cele mai potrivite partenerilor nostri reprezentati prin service-uri, magazine si distribuitori pentru vehicule pe doua si patru roti.

Misiune

Misiunea MotoRevolution este de a sustine partenerii punand la dispozitie un sistem de distributie si know-how care sa poata oferi cu profesionalism și prin metode inovatoare servicii si produse la cele mai inalte standarde care sa se adreseze clientului final (posesor de vehicule cu motor mecanic, electric sau fara motorizare).
Serviciile furnizate de parteneri consta in urmatoarele si nu numai:
Mentenanta pentru vehicule noi si second hand
Sa asigure livrarea pieselor de schimb noi si second hand
Reparatiile aferente ansamblelor mecanice, electrice si electronice
Vanzarea cu amanuntul a vehiculelor care pot fi biciclete, trotinete, roller-e, scutere, motociclete, atv-uri, masini si alte vehicule care pot face obiectul tehnologiilor viitoare, acestea fiind dotate cu motoare pe combustie interna sau electrice
Sculelor si Aparaturilor de intretinere independenta
Echipamentelor de protectie
Accesoriilor

Valori

Valorile companiei MotoRevolution ne definesc gândirea și acțiunile. Ele sunt valorile cunoscute echipei noastre si fiecare membru contribuie la o etica de munca profesionala si indreptata catre standarde inalte si servicii excelente oferite tuturor clientilor si partenerilor nostri:

- Autenticitate: Suntem atenti la ceea ce se intampla in jurul nostru si livram pachetul de servicii si produse intr-un mod autentic.
- Echipa: Credem in oamenii nostri care construiesc cu pasiune, cooperam cu orice ocazie, ii ajutam sa se dezvolte si investim in ei.
- Excelenta: Dam tot ce avem mai bun ca sa depasim asteptarile clientilor nostri, cu pasiune si rapiditate.
- Invatare continua: Ne inspiram si avem in vizor noutatile, tehnologiile si necesitatea pietei .
- Adaptabilitate: Suntem flexibili si ne adaptam directiilor cerute de evolutia pietei pentru a fi intotdeauna cu un pas inainte.

Localitate
Romania, Bihor, Oradea