COORDONATOR TRANSPORT

Loc de munca publicat de compania: KSC TRANSPORT

Domeniu: Transport, Logistica si Operare utilaje

Data publicarii: 07.02.2018

Vino la noi in echipa!
Pentru a susține extinderea flotei noastre cu mai mult de 30%, angajăm coordonator transport.
Va invitam sa vă alăturați companiei KSC Transport, desemnata la titlul de compania de transport a anului 2017, una din companiile cu cea mai mare crestere din sector, cu un parc activ de peste 100 de semiremorci.
Profilul candidatului:
* Experienta de 2-3 ani in planificarea transportului international;
* Capabil să lucreze sub presiune și să stabilească priorități;
* Excelente abilități de comunicare scrisă și orală
* Bune abilități de rezolvare a problemelor, de analiză și de negociere;
* Experiență în limba engleză (alta limba constitue avantaj);
Descrierea postului:
* Verificarea fezabilității planificării primite și oferirea de feedback catre departamentul comercial
* Motivația, instruirea și monitorizarea conducătorilor auto pentru a-și îndeplini sarcinile în mod corect, conștiincios și eficient;

Oferim:
- Un pachet salarial atractiv
- Beneficii suplimentare corelate cu realizarile

Localitate
Romania, Bihor, Oradea