Angajam Instalator gaze/termice

Loc de munca publicat de compania: Intell Psy Human Resources

Domeniu: Instalatori

Data publicarii: 05.12.2017

Firma de instalatii din Bucuresti angajeaza instalatori. Cautam persoane responsabile, meticuloase, punctuale, autorizate ANRE sau dornice sa invete si sa se autorizeze!
Candidatul ideal
- Absolvent liceu/ scoala profesionala de profil;
- Experienta de minim 5 ani in executie instalatii;
- Experienta in verificare si revizii retea SD si IU;
- Cunostinte legislative privind executia si exploatarea IU si SD in domeniul gazelor naturale;
- Orientare catre rezultate, initiativa in rezolvarea problemelor.;
- Persoana serioasa cu abilitati tehnice dezvoltate;
- Abilitati bune de organizare si comunicare;
- Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerintele postului;
- Permis de conducere categoria B (recomandabil).
Descrierea jobului
- Deplasarea la client si stabilirea necesarului de materiale;
- Executie , intretinere instalatii gaze, sanitare, termice;
- Verificari si revizii instalatii gaze, sanitare, termice ;
- Intocmeste documentatia specifica lucrarilor realizate ;
- Identifica cerintele clientilor si trasmite superiorului ierarhic;
- Alte activitati conexe pregatirii profesionale efectuate, care nu exced calificarea si autorizarea pe care o detine;
- Respectarea cerintelor de securitate si sanatate in munca, situatii de urgenta si protectia mediului.
Asteptam CV-ul tau pe adresa de e-mail: cristina.lemnaru@research.intellpsy.com sau ne puteti contacta la numarul de tel. : 0756116642

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti