Muncitor calificat - atelier de productie

Loc de munca publicat de compania: bluConcept

Domeniu: Alte domenii

Data publicarii: 29.11.2017

Dorim sa marim echipa cu o persoana motivata si dornica de afirmare. Dezvoltam proiecte ce implica inovatie, creativitate si flexibilitate si ne caracterizeaza profesionalismul, corectitudinea si responsabilitatea fata de clienti.

DESCRIEREA POSTULUI:
lucru in atelier pentru executie si asamblare piese componente conform proiectelor
activitati de intretinere si service proiecte
planificarea activitatilor de productie in atelier
prioritizarea operatiilor pentru indeplinirea obiectivelor in termenele limita

CERINTE
experienta in amenajari interioare sau in diverse activitati de montaj
experienta in operatii de lacatuserie / ajustari diverse confectii metalice
cunostinte tehnice de baza
inventivitate in gasirea solutiilor
respectarea termenelor limita si a sarcinilor desemnate
perseverent, atent la detalii si predispus la lucru minutios - activitate de bricolaj
dorinta de a invata

OFERTA
Perioada de proba incadrat la 1700 lei (net)
Contract de munca pe perioada nedeterminata - Pachet salarial functie de aptitudini
Posibilitatea de promovare
Bonusuri pe baza performantelor realizate
Atmosfera de lucru placuta
Stabilitate, seriozitate si corectitudine
Va invitam sa va informati despre activitatea noastra inainte de a aplica. Candidatii vor fi selectati pentru interviu pe baza CV-urilor depunse.

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti
Salariu
1900 RON