Reprezentant vânzări B2B - aplicație mobilă

Loc de munca publicat de compania: REACHMAN ADVISORS SRL

Domeniu: IT, Electronica si Telecomunicatii

Data publicarii: 14.11.2017

Candidatul ideal

Vrei să faci parte dintr-o companie în plină dezvoltare, formată din tineri ambițioși, porfesioniști și focusați?

Dacă ai cât mai multe din calitățile de mai jos, poți fi unul din colegii noștri.

- Seriozitate, corectitudine, punctualitate;
- Abilitati de comunicare si relationare cu clientii cat si cu restul echipei;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Creativitate, simt estetic, dinamism;
- Deschidere la nou, spirit de initiativa;
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Outlook);

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
- Promoveaza si vinde serviciile companiei;
- Atinge si depaseste obiectivele de vânzări și așteptările clienților;
- Atitudine proactivă pentru a căuta noi clienți și de a folosi toate instrumentele necesare pentru a obține rezultate
- Identifica nevoile clienților și propune cele mai bune soluții, optimizeaza conturile clienților
- Ofera suport pentru ceilalți membri ai echipei

Oferim:
• Un pachet salarial motivant, bazat pe performanță;
• Telefon cu trafic national si internet mobil, laptop
• Masina de serviciu;
• Un mediu de lucru foarte placut, alaturi de o echipa performanta si plina de entuziasm;
• Training vanzari

Localitate
Romania, Bucuresti,