Angajam Merchandiser/lucrator comercial Bucuresti si Tara

Loc de munca publicat de compania: INSTORE POWER PROVIDER

Domeniu: Muncitori Necalificati

Data publicarii: 07.11.2017

Candidatul ideal

Cerinte
• Experienta ca lucrator comercial/merchandiser, promoter
• Organizat
• Eficient in rezolvarea problemelor intalnite
• Studii medii
• Dorinta de munca
• Capacitate deosebita de relationare interumana, integritate profesionala
• Responsabil, ordonat, perseverent, confident

Descrierea jobului

Atributiile merchandiserului:

• Prezenta in magazinul alocat in intervalul de timp si programul stabilit
• Cunoasterea detaliilor despre produsele pe care le reprezinta
• Mercantizarea marfii conform planogramei stabilite (comenzi marfa, verificarea stocului)
• Asigura legaturii permanente cu seful direct ,in vederea unei acoperiri continue a necesarului de marfa, evitand situatiile “fara stoc” (oos) .
• Raportarea oricarei probleme intalnite catre superiorul direct
• Mentinerea unei comunicari foarte bune cu managerul magazin/raion ,reprezentatii firmelor
• Sa asigure vizibilitatea 100% a preturilor.

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti si Tara