SECRETARA

Loc de munca publicat de compania: Merchandising Provider Company

Domeniu: Alte domenii

Data publicarii: 06.11.2017

Candidatul ideal

• Studii universitare absolvite
• Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (nivel mediu),
• Abilitati excelente de utilizare MS Office (Excel, Outlook)

Cerinţe aptitudinale:
• Aptitudini de comunicare (acordare şi transmitere de informaţii);
• Atenţie selectivă, concentrată şi distributivă;
• Capacitate de analiza, atentie la detalii;
• Abilităţi organizatorice avansate;
• Spontaneitate şi adaptabilitate la situaţii neprevăzute sau stresante;
• Bune abilitati de prioritizare; orientare catre rezultate si respectarea termenelor
• Skills-uri de comunicare orală şi scrisă deosebite;
• Excelente abilitati de inter-relationare

Cerinţe comportamentale:
• Responsabilitate personală;
• Eficienţă personală;
• Comportament etic, integritate;
• Proactivitate şi iniţiativă la nivel peste medie.
• Ţinută îngrijită;
• Atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
• Preia, selecteaza, inregistreaza, distribuie si expediaza corespondenta scrisa si electronica de pe adresele oficiale ale companiei;
• Redacteaza documente (drafturi de contracte, anexe, imputerniciri, alte documente oficiale;
• Arhiveaza si tine evidenta tuturor documentelor si inregistrarilor pentru companie;
• Administreaza actele oficiale in registrul de intrari-iesiri;
• Gestioneaza stocurile de protocol, papetarie-birotica etc;
• Lanseaza comenzile de productie pentru echipamente si accesorii de lucru, mentine relatia cu furnzorii.
• Intocmeste si administreaza contractele cu furnzorii de echipamente si accesorii.

Operational:
• ofera asistenta pe management de proiect
• participa la meeting-urile operationale si intocmeste documentantia necesara derularii proiectelor agentiei, preia si distribuie corespondenta pe proiecte

Oferta (bonusuri/beneficii):

• Salariu motivant, posibilitatea de avansare si dezvoltare personala.
• Alte beneficii: integrare intr-un colectiv tanar si dinamic, experienta in domeniu

Descrierea companiei

MPC - trade marketing services is one of the few agencies dedicated exclusively for projects developed and implemented at the point of sale. With an experience of 8 years and a team of over 1,200 people are able to take on any project regardless of complexity or size. The most valuable asset is our involvement because it ensures the success of every project we develop and implement. Because of the importance of our clients continuously developing our human resources to ensure that we always have the best competences and skills. Our clients are: Carrefour, Auchan, Coca-Cola, Henkel, Heineken and many other companies both in FMCG and retail.

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti