Consilier vanzari

Loc de munca publicat de compania: MAGIC HOBBY

Domeniu: Vanzari

Data publicarii: 13.09.2017

Angajăm consilier vanzari

Dacă ești o persoană creativă, pasionată de frumos, artă și creativitate, ești o persoană comunicativă și orientată către client, atunci te așteptăm alături de echipa noastră din cadrul Magazinului Magic Hobby Craiova !

Descrierea jobului:
- servirea activă a clienților, consilierea clienților asupra produselor expuse;
- cunoașterea produselor și a utilității acestora;
- activități de recepție marfă
- lucrează cu casa de marcat;
- sarcini privind aranjarea mărfii în cadrul magazinului și menținerea curățeniei.

Căutăm o persoană:
-cu bune abilitați de comunicare, prezentare și convingere;
-cu o atenție distributivă bine dezvoltată, cu preocupare pentru detalii;
-responsabilă, echilibrată și informată, cu o buna stăpânire de sine ;
-curioasă, care dorește să învețe și are o bună deschidere spre nou;
-cu spirit de echipă dezvoltat, capabilă să se integreze rapid;
-capabilă să înțeleagă strategia comercială a companiei și orientată spre rezultate.

Beneficii:
-instructaj continuu și sprijin pentru integrarea în echipă;
-mediu de lucru profesional;
- echipă tânără;
- posibilitatea planificării și dezvoltării carierei în cadrul companiei;
- Program full time – 8 ore/zi.

Magic Hobby este un boutique chic cu materiale și accesorii pentru hobby-uri creative (tehnica șervețelului, modelaj, quilling, scrapbooking, bijuterii etc), mercerie, cadouri. La Magic Hobby clientul intră cu drag, găsește consiliere în alegerea produselor, se poate relaxa într-un mod interactiv, poate realiza diverse obiecte personalizate, cadouri unice și multe alte lucruri interesante. Clienții noștri apreciază atât produsele deosebite, ofertele excelente, dar mai ales serviciile competente oferite !

Ești interesat/ă ?

Atunci te rugam sa trimiți CV-ul tău la adresa de mail: magichobbycraiova@gmail.com sau detalii la nr. de tel: 0773927076
Experiența nu e necesara, însă poate constitui un avantaj.
Numai candidații selectați vor fi contactați.

Te așteptam in echipa MAGIC HOBBY !

Localitate
Romania, Dolj, Craiova