CONSULTANT VANZARI

Loc de munca publicat de compania: BGA RECUPERARI SRL

Domeniu: Vanzari

Data publicarii: 06.09.2017

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate;
• Experiență în call center reprezintă un avantaj;
• Persoană comunicativă și foarte ambițioasă, motivată de rezultate, care știe să îmbine lucrul în echipă cu atingerea obiectivelor individuale;
• Abilități excelente de comunicare, convingere și negociere;
• Cunostințe bune de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook, Internet);

Descrierea jobului

Responsabilități:
• Inițierea apelurilor telefonice în vederea promovării și vânzării serviciilor companiei;
• Preluarea, dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți existenți;
• Construirea/menținerea unei relații profesionale cu clienții companiei;
• Întocmirea ofertelor personalizate pentru fiecare client;
• Responsabil pentru încheierea de contracte care au ca scop atingerea obiectivelor de vânzări;

Beneficii:
• Oportunitatea de a lucra într-o companie de prestigiu în domeniu;
• Carieră pentru persoane dinamice, motivate de dorința de câstig nelimitat și de dezvoltare profesională cât si personală;
• Pachet salarial care recompensează performanța (salariu fix + comision + bonusuri).

Dacă îți place să obții rezultate excelente în vânzări și vrei să performezi împreună cu echipa noastră, atunci tu ai putea fi cel pe care îl căutăm. Vrei un job în care să îti dezvolți abilitățile de comunicare, negociere și colaborare cu ceilalți, te așteptăm în echipa BGA RECUPERĂRI.

Descrierea companiei

BGA RECUPERĂRI este o companie specializată în recuperarea și colectarea creanțelor, care încă de la înființare și-a propus o altfel de abordare a acestei activități, în sensul utilizării tuturor mijloacelor legale în vigoare asigurând cele mai eficiente metode de recuperare și colectare creanțe. Aceste metode ne-au impus pe piața de profil ca fiind o veritabilă companie de recuperări și cu rezultate notabile.

Fiecare dintre membrii echipei noastre este foarte bine pregătit. Suntem cu toții ambițioși, motivați și, nu în ultimul rând, proactivi. Totodata, avem grijă să fim la zi cu toate noutățile, schimbările și tendințele din domeniu.

Vrem să creștem și de aceea avem nevoie de cei mai buni colegi. Profită de această mare oportunitate pentru a face parte din echipa BGA RECUPERĂRI.

Localitate
Romania, Bucuresti, Bucuresti