REPREZENTANT MEDICAL PRIN TELEFON

Loc de munca publicat de compania: Totem Communication

Domeniu: Medicina si Sanatate

Data publicarii: 30.08.2017

Dacă ai studii superioare absolvite, de preferință din domeniul medical sau conex: farmacie, chimie, biologie, ești o persoană cu excelente abilități de comunicare și negociere, persuasivă și orientată către atingerea de obiective, îți place să lucrezi în echipă și îți dorești o carieră în domeniul farma, atunci poți să începi cu noi.

Responsabilități:

Promovarea, prin discuții telefonice, de produse farmaceutice ale unor companii farma de top către medici de familie și medici specialiști;
Fidelizarea medicilor prin crearea unei relații de parteneriat între aceștia și reprezentantul medical;
Promovarea brandului companiilor cliente către medicii parteneri;

Îți oferim:

Posibilitatea de a lucra într-o echipă de peste 60 de oameni, tânără și nonconformistă, cu posibilități de training și dezvoltare atât profesională, cât și personală.
Venit net fix pe luna de 1.500 lei pentru un program de 8 ore/zi (8,30-17,30, cu 1 ora pauza de masa) la care se adaugă un bonus de performanță lunar de 500 lei.

Localitate
Romania, Bucuresti, Sector 2
Salariu
1500 RON