Consultant fonduri europene

Loc de munca publicat de compania: JUNIOR GROUP SRL

Domeniu: Contabilitate si Audit

Data publicarii: 01.08.2017

Cauti un job pe fonduri europene? Vino la Junior! Nu suntem pretentiosi dar ne dorim un coleg/a pasionata de acest domeniu, care sa se alature echipei noastre. De asemenea, ne mai dorim ca potentialul nostru membru de echipa sa aiba studii superioare finalizate, cunostinte avansate de Microsoft Office si limba engleza, dar si bune abilitati de organizare si comunicare.

Responsabilitati:
– Identifici oportunitatiile de finantare nerambursabila;
– Evaluezi eligibilitatea potentialilor clienti;
– Consiliezi clientii si partenerii/furnizorii acestora in vederea emiterii/obtinerii documentelor necesare intocmirii documentelor de finantare;
– Realizezi activitati de consultanta specifice evaluarii si contractarii proiectelor: intocmirea si verificarea cererilor de clarificari, consilierea beneficiarilor in cadrul vizitelor de evaluare.

Ce oferim noi? Un pachet salarial motivant, posibilitatea de dezvoltare si specializare, si mai important, un loc intr-o echipa dinamica, competitiva si amuzanta.

APLICA ACUM!

Localitate
Romania, Constanta, CONSTANTA