electrician sisteme securitate

Loc de munca publicat de compania: BIDEPA

Domeniu: Paza si Protectie

Data publicarii: 31.07.2017

Responsabilitati:
-instaleaza sisteme de securitate: sisteme de video supraveghere, sisteme de alarma, detectie incendiu,cctv, control acces, sonorizare ;
-executa cablarea conform proiectelor;
-realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate ;
-instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor.

Cerinte
-Studii medii finalizate, de preferat de profil tehnic;
-cunostiinte de baza in domeniul electric/electronic;
-serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare;
-disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara.
-avantaj: experienta in domeniul instalarii de siteme de securitate

Beneficii :
- salariu fix + bonuri de masa+trasnport gratuit, telefon de serviciu;
- plata orelor suplimentare;
- lucru intr-o echipa in plina expansiune;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- perioada nedeterminata;
- diverse bonusuri, prime;
-echipament individual de lucru si protectie avizat SSM.

Informatii la tel : 0723 010 668.

Localitate
Romania, Bucuresti, BUCURESTI
Salariu
1800 RON